• svatební veletrh souboj

Svatební souboj

Svatební souboj
 
Soutěž svatební souboj je určena pro snoubence, kteří plánují svatbu v roce 2018. Z přihlášených párů vylosujeme v sobotu 6 párů které budou soutěžit ve velkém nedělním finále v několika zábavných disciplínách. Vítězný pár získá slevy a ceny věnované do soutěže od vystavovatelů.
Zájemci se mohou přihlásit:
emailem- info@dreamagency.cz
u hostesek na veletrhu u přehlídkového mola (stánek Dream agency)
 
 
Ceny soutěže Svatební souboj 2018:
 postupně doplňujeme...
Dream agency - půjčení luxusních svatebních šatů značky Vera Wang nebo Rosa Clará v hodnotě 50.000-90.000 kč
Dream agency - výzdoba svatebního obřadu (židličky v potahu se stuhou, koberec, stoleček, květinové sloupy, okvětní lístky, polštářek na prstýnky)
Dream agency - výzdoba svatební hostiny (potahy na židle, stuhy, ubrusy, dekorace)
Na 12.ročníku zvítězili Katka a Zbyněk... ještě jednou gratulujeme a děkujeme všem partnerům a vystavujícím, kteří do svatebního souboje věnovali ceny
 

 

svatební Futurum video

Svatební Futurum video 2014t.

 

...

Připojte se k události na Facebooku a sledujte novinky.

13. ročník svatebního veletrhu Futurum Brno opět nabídne a představí jako každý rok snoubencům to nejlepší ze svatebních služeb.

Přijďte se inspirovat na jedinečný svatební veletrh a zařiďte si Vaši vysněnou svatbu na jednom místě. Svatební veletrh nabídne svatební šaty, pánské obleky, prstýnky, květiny, ukázky a tipy svatebních dekorací, prezentace obřadních míst a mnoho dalšího. Připraveny jsou módní přehlídky, bohatý doprovodný program a zajímavé slevy a akce od vystavujících firem.

Plánujete v roce 2018 svatbu? Přihlašte se do svatební soutěže SVATEBNÍ SOUBOJ a vyhrajte svatební služby a ceny za 100.000 kč.